Pokoje

Pokoje

Wyobraź sobie okno z widokiem na staw pełen ryb… Okno, przez które dolatuje Cię śpiew ptaków i szum liści… Okno, przy którym stajesz o poranku, żeby zatopić się w ciszy i oddać marzeniom… Jest takie okno, przez które możesz podziwiać malowniczą okolicę i na moment zapomnieć o codziennych troskach. Znajdziesz je w Domu Bankietowym Grinholc.

Dla naszych gości udostępniliśmy siedem, komfortowych pokoi gościnnych znajdujących się na piętrze Domu Bankietowego. Sąsiedztwo Morza Bałtyckiego oraz malowniczych ścieżek rowerowych, a także Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego zachęcające do aktywnego wypoczynku czynią pokoje Grinholc idealnym miejscem dla osób pragnących zatrzymać się na chwilę i nacieszyć pięknem przyrody z dala od zgiełku dużego miasta.

U nas każdy znajdzie coś dla siebie – wspaniałe jedzenie, ciszę i spokój, malownicze okolice idealne na wycieczki rowerowe i spacery. Miłośników świeżych ryb zapraszamy do Przystani na Rybę, a rodziców z dziećmi do odwiedzenia naszego mini zoo z kozami, owcami, kurami i pawiem. Bliskość Morza Bałtyckiego oraz Trójmiasta, czyni Rumię idealną bazą do krótkich wycieczek nad Zatokę Gdańską i do Trójmiasta, jak również maleńkich nadmorskich miejscowości, w których wciąż jeszcze można godzinami spacerować po czystych i szerokich plażach.

Rodzaj pokoju Sezon niski: Sezon wysoki Wesela
Sezon niski
Wesela
Sezon wysoki
od 01.10 – 30.04
(bez śniadania)
od 01.05 – 30.09
(bez śniadania)
od 01.10 – 30.04
(+ śniadanie)
od 01.05 – 30.09
(+ śniadanie)
Pokój 2 osobowy 180 zł 200 zł 180 zł 180 zł
Dostawka dla 1 os. 70 zł 70 zł 70 zł 70 zł

 

Śniadanie dodatkowo Osoba dorosła Dziecko do 7 lat
Pólmiski lub bufet 30 zł 15 zł

Niezależnie od tego czy planujesz przyjęcie w Domu Bankietowym Grinholc, czy jesteś w Rumi tylko przejazdem, czy chcesz zatrzymać się u nas na dłużej serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty noclegowej.