Pokoje

Pokoje

Wyobraź sobie okno z widokiem na staw pełen ryb… Okno, przez które dolatuje Cię śpiew ptaków i szum liści… Okno, przy którym stajesz o poranku, żeby zatopić się w ciszy i oddać marzeniom… Jest takie okno, przez które możesz podziwiać malowniczą okolicę i na moment zapomnieć o codziennych troskach. Znajdziesz je w Domu Bankietowym Grinholc.

Dla naszych gości udostępniliśmy siedem, komfortowych pokoi gościnnych znajdujących się na piętrze Domu Bankietowego. Sąsiedztwo Morza Bałtyckiego oraz malowniczych ścieżek rowerowych, a także Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego zachęcające do aktywnego wypoczynku czynią pokoje Grinholc idealnym miejscem dla osób pragnących zatrzymać się na chwilę i nacieszyć pięknem przyrody z dala od zgiełku dużego miasta.

U nas każdy znajdzie coś dla siebie – wspaniałe jedzenie, ciszę i spokój, malownicze okolice idealne na wycieczki rowerowe i spacery. Miłośników świeżych ryb zapraszamy do Przystani na Rybę, a rodziców z dziećmi do odwiedzenia naszego mini zoo z kozami, owcami, kurami i pawiem. Bliskość Morza Bałtyckiego oraz Trójmiasta, czyni Rumię idealną bazą do krótkich wycieczek nad Zatokę Gdańską i do Trójmiasta, jak również maleńkich nadmorskich miejscowości, w których wciąż jeszcze można godzinami spacerować po czystych i szerokich plażach.

 

Goście indywidualni: Goście weselni:
Pokój 2 osobowy 260 zł bez śniadania/doba 260  zł ze śniadaniem/doba
Dostawka dla 1 os. 120 zł bez śniadania/doba 120 zł ze śniadaniem/ doba
Śniadanie dodatkowo 40 zł/dzień/osoba 40 zł/ dzień/ osoba

Niezależnie od tego czy planujesz przyjęcie w Domu Bankietowym Grinholc, czy jesteś w Rumi tylko przejazdem, czy chcesz zatrzymać się u nas na dłużej serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty noclegowej.